Novinky

iTablet Mania

Opět se ukázalo, že Apple vsadil na dobrou kartu, stejně jako před třemi lety, když vypustil do světa legendární iPhone, který určil směr vývoje mobilních telefonů na dalších x let dopředu.

Nyní se jedná o jeho momentální hit – iPad!

Apple iPad

I když není TabletPC žádná extra novinka, lidé zkrátka slyší na exkluzivitu a tu jim v současnosti nabízí hlavně Apple se svým iPadem.

Jen za první den v prodeji se tabletů od Applu prodalo cca 300.000 kusů. To samozřejmě nenechalo v klidu největšího mobilního výrobce na světě – finskou Nokii. Podle agentury Reuters chystá Nokia vlastní tablet, se kterým vyrazí do boje proti Applu. A nechce podle všeho udělat stejnou chybu jako před třemi lety, kdy na sebe první “masová dotykovka” od Nokie nechala čekat více než rok(Nokia 5800) – svůj tablet chce představit již letos na podzim.

Připojte své BlackBerry výhodně k internetu.

Ovšem toto je web o BlackBerry, a proto se tedy vrátíme ke kanadské společnosti RIM.

Server PhoneArena.com zveřejnil neoficiální informace o tom, že se do tabletových válek hodlá zapojit samotný RIM, výrobce smartphonů značky BlackBerry. Tablet má údajně mít úhlopříčku 8.9″, ovšem jedná se stále o nepotvrzené informace.

Zároveň se vyskytuje spousta nezodpovězených otázek – jaký bude mít tablet operační systém? Berry OS? Ve verzi 6.0? Na to si musíme ještě nějakou chvíli počkat.

Celou zprávu si v angličtině můžete přečíst ZDE.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..