BlackBerry OS

Inside BlackBerry 6: Multimediální zážitek

Na oficiálním blogu BlackBerry® se objevilo oficiální představení multimediálních vlastností nového operačního systému BlackBerry® 6. Předvede se Vám práce s fotoaparátem a fotkami, ale hlavně s multimediálním přehrávačem. Toto je překlad článku uvedeného na stránce blogs.blackberry.com.

Náš tým tvrdě pracoval, aby zlepšil multimediální vlastnosti BlackBerry® 6 a abychom je mohli vložit do připravovaného vydání. Jsem velmi nadšený, že Vám mohu poskytnout bližší informace již dnes.

Hudební přehrávač

Společně se náš tým zaměřil na poskytnutí multimediálního zážitku okamžitě, jakmile vybalíte BlackBerry® z krabice – takže ať už jste pokročilý uživatel nebo jste ve vodách BlackBerry® začátečník, můžete ihned snadno nalézt a využívat veškeré multimediální funkce BlackBerry® 6.

Je toho moc, než aby se to vešlo do jednoho příspěvku, takže jsem vybral několik mých oblíbených nových multimediálních funkcí, které BlackBerry® 6 nabízí. Podívejte se s týmem Inside BlackBerry hlouběji do některých těchto funkcí.

Obaly hudebních alb a hledání

Hudební přehrávač

V okamžiku, kdy si nahrajete Vaší hudební knihovnu do BlackBerry® přes Media Sync, automaticky se obal alba přidá prakticky všude. Vy tak můžete jednoduše a snadno nalézt a rozpoznat svá oblíbená alba. Můžete procházet svou hudební knihovnu pomocí interaktivního kolotoče přejetím přes obrázek alba. V přehrávači se rychle, pomocí kliknutí na název alba nebo jméno umělce, dostanete k dalším záznamům od stejného umělce nebo ze stejného alba.

Organizujte své fotografie

Hudební přehrávač

S BlackBerry® 6 přichází mnoho dynamických způsobů zobrazení fotografií a jejich organizování, takže můžete mít intuitivně seřazeno tisíce fotografií.

Fotografie mohou být například seřazeny podle data nebo události, můžete je prohlížet jednu po druhé nebo využít slideshow se zajímavými přechody. Zařízení BlackBerry® s dotykovým displejem Vám umožní přibližovat fotografie pomocí dvou prstů díky technologii multitouch. BlackBerry® 6 Vám také umožní vybrat skupinu obrázků, sdílet je, kopírovat/vložit je a smazat.

Streaming, sdílení a hledání videí

Hudební přehrávač

Vyhledávání jednotlivých videí je v BlackBerry® 6 mnohem lehčí díky zobrazení miniatur. Budete si také moci vybrat z několika způsobů přehrávání videa – velikost videa můžete nastavit buď jako originál, celý displej nebo roztáhnout na celý displej. Videa můžete rovnou sdílet pomocí vestavěného YouTube Uploaderu.

Nebo chcete videa sledovat přímo online? Žádný problém – nové univerzální vyhledávání v BlackBerry® 6 dokáže vyhledávat videa na internetu na portálech jako je YouTube apod. a při dostupném WiFi dokonce můžete videa prohlížet ve vysoké kvalitě.

Nové ovládání kamery a scénické režimy

Hudební přehrávač

S BlackBerry® 6 jsme se zaměřili na možnost co nejrychleji zachytit Váš okamžik. Můžete Vše fotografie zachytit rychleji a lépe než kdy předtím pomocí mnoha nových funkcí v BlackBerry® 6. Nové ovládací prvky na displeji znamenají, že nemusíte hledat v položkách menu aby jste našli Vaše oblíbené funkce. Přímo z obrazovky máte přístup k fotografiím a k jejich hodnocení, nastavit si oblíbené funkce nebo si vybrat z mnoha scénických režimů. Samozřejmě také můžete zaznamenat Vaše zážitky pomocí vestavěné videokamery.

Nové aplikace s podcasty

Hudební přehrávač

Pomocí služby BlackBerry® Podcasts si můžete pohodlně vychutnat vyhledávání, objednávání a užívání si zábavných audio a video podcastů přímo pro BlackBerry®. Služba bude jako první uvedena v Severní Americe, bude zcela mobilní (počítač nebude potřeba) a bude zcela zdarma! Zůstaňte s Inside BlackBerry pro další informace o podcast aplikacích.

Hledání nového multimediálního obsahu a aplikací

Hudební přehrávač

Pokud ve Vašem BlackBerry® ještě nemáte načten žádný multimediální obsah nebo jen sháníte něco nového, žádný problém. Zvolte “Explore Music Apps”, “Explore Video Apps” nebo “Explore Picture Apps” přímo v hlavním menu media playeru a máte okamžitý přístup k aplikacím z těchto kategorií v BlackBerry® App World.

BlackBerry Desktop Software a Media Sync

Operační systém BlackBerry® 6 je navržen tak, aby Vám umožnil pohodlnou synchronizaci Vašeho počítače a BlackBerry®. Jsou přidány nové možnosti synchronizace hudby – kromě playlistu můžete také synchronizovat podle umělce nebo žánru.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..