BlackBerry Aplikace

Garmin Mobile EU – Hlasová navigace pro Evropu

Dnes mám pro Vás pár informací ohledně této skvělé aplikace. Jedná se o plnohodnotnou hlasovou navigaci Garmin Mobile s mapovými podklady Evropy.

Nabízí prakticky vše, co pro pohodlnou navigaci potřebujete. Celý software je sice v angličtině, ale zvládnou ho obsluhovat i méně znalí v tomto jazyce. Mapy se stahují z internetu stejně jako veškeré další informace.

http://www8.garmin.com/mobile/blackberry/

Hlavní nabídka Vám nabízí několik možností:

 • Where to? – nejdůležitější část navigace. Zde si zvolíte, kam chcete jet. Můžete zde vyhledávat pomocí spousty faktorů – adresa, oblíbená místa,  adresa v kontaktu, město, letiště nebo různé služby, které jsou registrované ve Vašem okolí. Ty můžete také vyhledávat pomocí Google Local Search. Můžete hledat restaurace, čerpací stanice, banky/bankomaty, atrakce, nákupní centra, parkoviště a mnoho dalšího. Co je opravdu skvělé, je funkce Panoramio. Ta vyhledává památky a zajímavá místa ve Vašem okolí, nabídne Vám fotografii daného místa a posléze Vás na něj navede.
 • View Map – zobrazí mapu. Jak už jsem řekl, mapové podklady se stahují z internetu a jsou velmi podrobné a myslím, že i přesné.
 • Traffic – skvělá funkce, která vyhledává dopravní omezení ve Vašem okolí a tak Vám pomůže vyhnout se nepříjemným situacím na silnicích.
 • Weather – jak už název napovídá, jedná se o předpověď počasí tam, kde se nacházíte.
 • Settings – nastavení aplikace. Umožňuje nastavit zobrazení při navigaci (2D/3D), hlasitost, barvy, způsob dopravy (pěšky, kolo, auto/motocykl), připojení k internetu apod. V nabídce Local můžete nastavit jazyk (ENG, DE, ES, FR, IT), jednotky vzdálenosti, teploty, formát času a oddělovač desetinných míst.
 • Exit – ukončení aplikace.

GarminMobile EU GarminMobile EU

GarminMobile EU GarminMobile EU

Aplikace bohužel není freeware, ale můžete jí zkoušet zdarma po 7 dnů.

Do telefonu stáhnete verzi pro Evropu tak, že zadáte tento link do prohlížeče ve Vašem BlackBerry: http://www8.garmin.com/mobile/carriers/eu

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

11 Comments

 1. Skoda ze sa zase kaslalo na SK republiku,bo som to ja osobne nerozbehal,myslim tym mapove podklady pre Slovensko, mohol by to nikedo druhy skusit z SK?.
  PS: tem odkaz mi nefungoval v stavanom prehliadaci. :(

 2. Co ti take vyhodila na obrazovke pri stiahnuty,niekedy mi nav.softver nenainstalovalo pokial som nemal zapnute GPS,alebo sa moze stat ze mas OS ktory nesplna minimalne poziadavky Garminu. Napis co ti vyhodilo pri stiahnuty garminu takto ti tazko pomoct ked nenapises co mas za chybu.

  1. Teď jsem to zkoušel, stejně jako kolega. A na Stormu mi to napsalo, že není podporován tento model Blackberry, což je naprostá klasika. S tím mu asi nepomůžeš. :-)

 3. Vážení, jelikož jsem chtěl zkoupit full verzi Garmin Mobile for BlackBerry tak jsem po tom pátral a z Garminu z Prahy mi oznámili že plnou verzi si již kupovat nemusím protože to Garmin přestal podporovat a toto co je ke stažení je jen nativní applikace ke které nebudou dostupné aktualizace

  Takže mě pořádně nasrali, protože jediná firma které bych důvěřoval v navigacích a vykašlala se na mobilní zařízení.

  Prej to je z důvodu vývoje Nuviphone

 4. Mám plnou verzi pro USA a tak nějak jsem doufal, že se mi podaří rozchodit ji u nás. Omyl. Sice mě to najde mou polohu (tedy, tvrdí že našel), ale šipečka je na bílé obrazovce. Mapy se nedotáhly.
  Je to smůla, protože na mém BB jinak nemůžu ani rozchodit BB mapy. Chybí mi servicebook pro mapy a tak jsem nahraný a jediná hláška, kterou jinak dostanu je: Maps has been disabled. Default service u map je “žádný” a jiná možnost tam není.
  Ale to už zabíhám trochu od tématu…

  Hodne zdaru všem navigátorům!

 5. Já mám úplně stejný problém jako Benda. Zdá se že to funguje, ale kde jsme já, tam jen pusto a tma.. A to jsem si stáhnul plnou, licencovanou verzi. Naivně jsem si myslel, že stažení české mapy Garmin pomůže, ale nic.. Dá se někde stáhnout aspoň neaktualizovaná verze evropské navigace, nebo mapy, terá by v evropě fungovala..??

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..