BlackBerry Aplikace

FourSquare for BlackBerry®

Jste zrovna někde na výletě a hledáte kvalitní restauraci? Hledáte čajovnu, obchod, hospodu nebo sportovní vyžití? Pak právě Vám by mohla přinést užitek aplikace FourSquare.

FourSqare je velice zajímavá aplikace. Můžete si v ní vyhledat zajímavá místa jako jsou školy, restaurace, hospody, obchody, kluby, čajovny, hotely a ještě mnohem více. Databáze nejrůznějších míst je opravdu bohatá.

Každé místo má adresu, kterou můžete vidět rovnou na mapě v aplikaci. Můžete k němu přidat tip pro ostatní uživatele,např. “Tato restaurace je skvělá. Byli jsme velmi spokojeni.” apod., dále se Vám mohou zobrazit Tweety, které byly zveřejněny blízko tohoto místa, nebo můžete místo označit za zavřené v případě, že se zde již nenachází.

V samotné aplikaci si můžete také přidávat přátele a poté sledovat jejich aktivitu. Stejně tak si můžete vyplnit v profilu spoustu kontaktních údajů a tak Vašim přátelům dovolit, aby znali Váš telefon, Facebook nebo email.

Samostatně můžete zobrazovat místa kolem Vás – podle polohy GPS, vyhledávat konkrétní lokality a případně si zobrazit nejnovější tipy ostatních uživatelů FourSquare.

Aplikaci v nejnovější beta verzi naleznete na AppWorldu, na stránce http://foursquare.com/devices/blackberry naleznete nejnovější stabilní verzi.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..