BlackBerry Aplikace

Flash On 2.0 beta: posviťte si na BlackBerry®

Šikovných aplikací není nikdy dost. Kolikrát se Vám již stalo, že jste najednou potřebovali světlo, ale baterku jste nechali v jiné bundě? Jediné co máte v kapse je Vaše věrné BlackBerry®, ale nechce se Vám zdlouhavě zapínat videokameru. A právě nyní se Vám hodí aplikace Flash On 2.0.

Aplikace Flah On 2.0 nedělá nic jiného, než že dokáže rozsvítit jak stavovou diodu na displejem tak i přisvětlovací diodu fotoaparátu.

Aplikace má dále také slušné možnosti nastavení. Můžete si nastavit barvu světla stavové diody, čas vypnutí světla, barvu obrazovky a nebo View Finder Mode, což je mód, který Vám na obrazovce zobrazí malé okénko s náhledem fotoaparátu.

Skvělou aplikaci Flash On stáhnete na adrese http://www.shao-soft.com/ nebo  OTA z tohoto odkazu .

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

3 Comments

  1. Dělám něco špatně? Nainstaloval jsem to, spustím, rozjede se mi camera, rozsvítí dioda i blesk. Ale to nastavení nemůžu nikde najít. Umíte někdo poradit?

    Díky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..