BlackBerry Aplikace

FaceBook for BlackBerry v1.8.0.49 ke stažení na BB AppWorld!

Dnes dopoledne se objevily zprávy, že RIM vypustil na beta zone FaceBook for BlackBerry v1.8.0.30 a než jsme se nadáli, máme tu oficiální update, který můžete stáhnout z BB App World.

Nový FaceBook for BlackBerry se však nezobrazuje v nabídce všem. Nikdo neví proč to tak zatím je, ale kdyby Vám nešel stáhnout, vyzkoušejte link z webu App World: FaceBook for BlackBerry v1.8.0.49 nebo přímo tento OTA link: http://bit.ly/facebook49

Pouze upozorňuji případné zájemce, že FaceBook for BlackBerry je od verze 1.7 použitelný POUZE v případě, že máte aktivní služby BlackBerry! Takže pokud nemáte BIS/BES zůstaňte u verze 1.6.0.22.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

3 Comments

  1. Dobrý deň, vedeli by ste mi pomôcť … po naištalovaní Aktualizácie FB z BB AppWorld mi prestalo BB AppWorld fungovať. Stále píše, že sa nevie spojiť so serverom a mám si skontrolovať nastavenia siete. Mám od operátora (T-mobile) aktivovanú službu BIS. FB mi funguje korektne. Ďakujem :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..