Přístroje & Příslušenství

Z RIMu unikly slidy o novém BlackBerry®. Je to upgradovaný Bold 9700!

Na webu BoyGeniusReport se objevily exkuzivní informace o připravovaném modelu BlackBerry®. Nový model má označení BlacakBerry® Bold R020 a jedná se o vylepšený model Bold 9700.

Pokud jste doufali, že RIM nahradí svůj momentálně nejrozšířenější model BlackBerry® Bold 9700 nějakým novým nadupaným zařízením, bohužel tomu tak není. Uniklé interní informace ze společnosti totiž prozrazují, že model Bold 9700 bude pouze upgradován. Ovšem upgrade je to celkem slušný a tak se nové zařízení dočká vlastního názvu – spekuluje se o označení 9020 nebo 9750. Můj názor ovšem je, že by se s klidem mohlo jednat o přístroj BlackBerry® Bold 9780, který jsem Vám zde představil již dříve. Jeho specifikace jsou totiž naprosto shodné a i podobnost se nedá upřít: BlackBerry® Bold 9780 a BlackBerry® 6 OS na videu!

Jak můžete vidět ze screenshotů, nový Bold se vzhledově od stávajícího vůbec neliší. Ovšem ty největší změny nastávají v hw výbavě telefonu. Heslovitě pár informací o novém modelu:

  • – samozřejmě už od začátku bude přístroj vybaven OS BlackBerry® 6
  • – procesor zůstává nezměněn, takt zůstává na 624MHz
  • – měl by být přítomen lepší Power Management, takže baterie s kapacitou 1500mAh by měla udržet přístroj na příjmu déle
  • – zvětšila se paměť ROM i RAM a to shodně na 512MB
  • – fotoaparát si polepšil opravdu hodně – rozlišení 5MPx a autofocus společně s novou generací svítivých diod

Nový Bold s dočasným označením R020 by měl být dostupný v říjnu 2010 a cenou i zaměřením by se měl usadit na stejné pozici jako Bold 9700.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..