Novinky

BlackBerry tablet alias “BlackPad” – objeví se v listopadu?

Ano, je tomu skutečně tak. Poslední zprávy z důvěryhodných zdrojů hovoří o tom, že BlackBerry tablet se objeví na trhu letos v listopadu. Není to nic překvapivého – RIM chce určitě stihnout uvést svou novinku na vánoční trh. Vzhledem k tomu, že fráze BlackPad je 57. nejhledanější položka v žebříčku Google, jedná se zcela jistě o velmi očekávané zařízení a vánoční období určitě pomůže prodejům nového tabletu.

Obrázek: BBGeeks.com

Označení BlackPad je již téměř jisté. Tuto skutečnost potvrzuje samotný RIM, který si zaregistroval doménu blackpad.com – http://whois.domaintools.com/blackpad.com. Jsou již odkryté i některé vlastnosti tabletu jako je 1GHz procesor a k němu sekundující grafický čip s 3D akcelerátorem nebo upravená verze OS BlackBerry® 6. Mlha nejasností se stále vznáší nad velikostí displeje – ve hře zůstává teorie o 9″, ale také o 7″ displeji. Předpokládaná cena by se měla pohybovat na hranici $500.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..