Přístroje & Příslušenství

BlackBerry® Storm 3: bude představen v půlce října.

Americký operátor Verizon nedokázal uhlídat tabulku, kde jsou zobrazena data o konci prodeje jednotlivých přístrojů. Objevila se dvě data, která nám oznamují, že čas BlackBerry® Curve 8530 a BlackBerry® Storm2 9550 se nevyhnutelně krátí. Kdo je nahradí?

Na uniklém screenu můžeme vidět, že jako první půjde na porážku BlackBerry® Curve 8530. Tato CDMA verze verze populárního modelu 8520 bude nahrazena již představeným BlackBerry® Curve 9330 (CDMA verze modelu 9300). To přináší hlavně nový operační systém BlackBerry® 6 a větší paměť. Jinak se výbava nemění. Prodej modelu 8530 bude zastaven 16.9.2010.

Mnohem zajímavější je však druhé datum – 10.10.2010. Tímto datem se totiž ukončí prodej modelu BlackBerry® Storm2 9550. A který model jej nahradí v portfoliu dotykových BlackBerry®? S největší pravděpodobností se bude jednat o očekávaný model BlackBerry® Storm3 9570, u kterého se již dříve spekulovalo o představení zhruba v polovině října.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..