Novinky

BlackBerry® PlayBook: odhaleny další informace

Tento týden se na Gulf Information Technology Exhibition (GITEX) objevil Co-CEO společnosti RIM, Jim Balsillie. Při představení BlackBerry® PlayBook na letošním DevCon10 bylo stále několik specifikací neznámých. Jim Balsillie však prozradil více.

Na keynote se můžete podívat přímo na videu, Jim Balsillie tam hovoří o PlayBooku a je vidět i nový prezentační spot. Ten se zaměřuje na vypíchnutí některých vlastností PlayBooku jako je multitasking, podpora Flash, podpora mnoha aplikací, párování se zařízeními BlackBerry® a v neposlední řadě význam pro bussines segment. Nevím jak Vy, ale u mne PlayBook stále stoupá na žebříčku nejchtěnějších zařízení.

Po úvodním prezentačním spotu je pak zobrazena tabulka, která prozrazuje další informace o BlackBerry® PlayBook. Hardwarové parametry zůstávají pořád stejně skvělé, některé se dokonce zlepšily a ukázaly se některé nové. Hlavními novinkami jsou paměť a baterie. BlackBerry® PlayBook bude totiž dostupný ve třech paměťových variantách – 16, 32 a 64 GB. To už je pořádná dávka dat, takže o prostor nebude nouze. A aby se dalo využít obrovského výkonu tabletu, musí mít i pořádnou baterii. A to také má – s kapacitou 5 300 mAh. Pokud bude tedy dobře vyřešený power management, což je u BlackBerry® zvykem, výdrž by neměla dělat žádný problém.

Zdroj: BBLeaks

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..