Novinky

BlackBerry® Desktop Manager v6.0.1 B21: nová verze pro uživatele PC, přibyla podpora pro 64-bit verze Outlook a Exchange

Téměř okamžitě po uvolnění BBDM2.0 pro Mac OS se dostala ven nová verze tohoto softwaru i pro uživatele PC. Ta přináší několik velkých novinek, které mnohým z nás velmi chyběly. Které přesně to jsou?

Představovat si program BBDM je myslím zbytečné, a proto přikročme rovnou k novinkám, které nová verze pro PC přináší:

  • Synchronizace – zlepšená synchronizace dat z organizéru
  • Microsoft® – konečně je přítomna podpora pro 64-bit verze Microsoft® Outlook® 2010 a Microsoft® Exchange® 2010
  • Obrázky – nově můžete synchronizovat jednotlivé obrázky samostatně
  • Videa – synchronizace videí je nyní možná i bez konverze
  • Wi-Fi® Music Sync – můžete streamovat hudbu zatímco se synchronizuje s BlackBerry a stahovat přes SSL

Dále se opravilo celkem dost drobných chyb, kompletní přehled naleznete zde: BlackBerry Desktop Software Version 6.0.1 B21 Release Notes

Stahovat nový BlackBerry® Desktop Manager v6.0.1 B21 pro PC můžete zde: blackberry.com/desktop

Poznámka: při aktualizaci samotného BBDM nebo přeinstalování stávajícího se objevuje chyba při synchronizaci. Je potřeba předchozí verzi nejdříve odinstalovat a následně nainstalovat novou verzi znovu.

Zdroj: BlackBerryRocks

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

4 Comments

  1. Tak jsem aktualizoval a při synchronizaci mi napsalo unknown error reported. Stejná situace byla i verze 5, když jsem ji aktualizoval na nějakou verzi 5.x. Už jsem nesenchronizoval.

  2. Původní verzi BBDM je třeba odinstalovat, asi je lepší udělat restart, a pak teprve nainstalovat tuto novou verzi. Pak funguje synchronizace bez problémů a sw je i v češtině.

  3. Prosím o pomoc. Mám nový PC s Outlookem 2007 s Windows 8 a BB Storm 9520. Předtím jem měla Windows XP se stejným Outlookem, ale pořád mám stejný problém s Desktopem:
    S původním Desktopem verze 6….(nevím přesně už který) nebyl žádný problém při synchronizaci. V létě 2012 mě info, že si mám aktualizovat na verzi 7….. Po aktualizaci (i vymazání původní verze, restartu PC a pod) se mi vždy při synchronizaci (Adresáře) celý Desktop zablokoval a přes Správce úloh jsem to musela ukončit. Měla jsem uloženou starou šestkovou verzi, tu jsem si dala a vše bylo ok. Teď mám nový PC, instalovala jsem si verzi na Vašem linku v7.1.0.B39 a udělala mi stejnou chybu. Zjistila jsem, že starou verzi už nemám uloženou a tu Vaši doporučovanou v.6.0.1.B21 nemůžu nikde najít (ta bude možná ta moje původní). Můžete mi prosím zaslat starou verzi? Nebo máte tušení v čem je problém? Děkuji moc za pomoc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..