Novinky

BlackBerry® Desktop Manager 2.0 pro Mac OS X

Pokud patříte mezi uživatelé počítačů od Apple s operačním systémem Mac OS X, pak Vás jistě potěší zpráva, že v BlackBerry® Beta Zone je nyní ke stažení verze 2.0 pro Mac OS X.

Nová verze BBDM pro Mac OS přináší hlavně možnost WiFi synchronizace a samozřejmě zůstávají klasické funkce jako je záloha/obnova dat, aktualizace software nebo intalování/odstraňování aplikací. Pro běh BBDM 2.0 for Mac OS X musíte mít operační systém Mac OS X minimálně ve verzi 10.5.7. Pokud jste členy BlackBerry® Beta Zone, pak program stáhnete na http://blackberry.com/beta, pokud členy nejste a chtěli byste se jimi stát, podívejte se na malý návod:

Chcete se zaregistrovat na BlackBerry® Beta Zone? Bohužel si jistě všimnete, že pokud se zkusíte zaregistrovat, tak Vám to nebude povoleno – v České republice to není možné. Ovšem lze to obejít! Stačí k tomu jednoduchá věc – program na změnu IP adresy, pomocí které si bude web myslet, že jste například z USA. Já jsem použil program Hide IP NG. Po změně IP adresy již bude registrace povolena…

Další možnost, jak se zaregistrovat na BlackBerry Beta Zone je použít proxy server jako je například stránkahttp://vectroproxy.com/.

Zdroj: BlackBerrySync.com

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

3 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..