Přístroje & Příslušenství

BlackBerry®: barevný svět v hrsti

Slogan známých čokoládových bonbónů rozhodně neznamená, že by se společnost RIM dala na výrobu cukrovinek. Jedná se totiž o novinku, kterou RIM začíná prosazovat u svých modelů a tou je barevná různorodost zařízení BlackBerry®. Už dávno BlackBerry® nenabízí pouze černou a občas bílou variantu zařízení. Co třeba taková červená?

Tak jako je každý člověk jedinečný, tak i jeho styl je osobitý a originální. A jelikož je mobilní telefon neoddělitelnou součástí našeho života, tak i on se podílí na utváření našeho stylu. A se stylem jde ruku v ruce i barva onoho zařízení. RIM v poslední době vyšel vstříc požadavkům zákazníků a nabídl u většiny modelů BlackBerry® hned několik barevných variant. Je samozřejmé, že čínské kryty nabízejí mnoho barev a motivů, ale s kvalitou na tom nejsou nejlépe. Proto opravdu potěší, že RIM vyrábí originální barevné varianty svým zařízení BlackBerry® s kvalitou ostružinám vlastní.

BlackBerry® Torch 9800

Zatím nejnovější model, BlackBerry® Torch, přišel na trh v tmavě šedé “metalíze”.  Nedávno ovšem server Engadget přinesl zajímavé fotografie, ukazující Torch ještě v dalších dvou barevných variantách – v bílé a v červené. Obě kombinace jsou opravdu krásné, nemyslíte?

.

BlackBerry® Bold 9780

Další novinkou je BlackBerry® Bold 9780, kterém jsme Vás již informovali (čtěte: Přírůstek do rodiny Bold – BlackBerry® Bold 9780). Poté, co byl v Číně vyfotografován v bílé variantě, se nyní dostala na svět další fotografie. Je na ní vidět, že upgrade Boldu 9700, Bold 9780, bude k dostání ještě minimálně v jedné barvě – v červené. Pravděpodobně by se mělo jednat o speciální barevnou variantu pro operátora Rogers. Nepřipomíná Vám Ferrari?

Zdroj: Crackberry.com

.

BlackBerry® Pearl 91xx

Řada Pearl vždy byla mnohem více odvázaná, než konzervativní řada Bold. I proto již dříve bylo k dostání mnoho barevných variant jednotlivých perliček a nejinak je tomu i u nejnovějšího modelu 9100 (9105). Můžeme si vybrat buď bílou, černou, světle fialovou nebo tmavě fialovou barvu. Kanadský operátor Rogers používá hlavně jednu speciální barvu – černo červenou. Ta se mi osobně líbí ze všech nejvíc a perličku v této barvě jsem si doslova zamiloval. Doufejme, že se tato barva dostane co nejdříve i k nám.

.

I další modely BlackBerry® nám nabízí rozlišné barevné variace. Například BlackBerry® Curve 8520 nabízí fialovou, světle fialovou, bílou, černou a stříbrnou variantu, u nástupce Curve 9300 je to podobné. Myslím, že možnost vybrat si barvu Vašeho telefonu podle vlastního vkusu a tím se alespoň trochu odlišit od světa, který se utápí v průměrnosti, je skvělá věc. Nesmíme zapomenout, že každý jsme samostatná osobnost. Nebuďme uniformovaná armáda. I kdyby nám v tom měla pomoci pouhá barva mobilního telefonu.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

6 Comments

      1. Ne, spíš jsem měl na mysli Torch :) mě za půl roku končí smlouva, budu prodlužovat, tak se na něj chystám :D akorát T-Mobile jinou barvu určitě nenabídne :-/

        1. To je fakt :D ale mám od jednoho známého “potvrzené” že ho budou nabízet, ale změnit se může cokoliv….:(

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..