Články & Recenze

BlackBerry® App World: více než 1,5 milionu stažení denně

Na letošní vývojářské konferenci DevCon10 v San Franciscu uvedla společnost RIM zajímavé údaje týkající se provozu služby AppWorld. Společnost Sensobi tato data ještě rozšířila. Podívejte se na statistiky BlackBerry® AppWorld a BlackBerry® OS.

Společnost RIM zveřejnila více než zajímavá čísla. Týkají se služby BlackBerry® AppWorld a podle statistik:

  • 35 milionů uživatelů dnes aktivně využívá službu AppWorld
  • denně je staženo více než 1,5 milionu aplikací
  • 75 % stažení je provedeno zařízeními s operačním systémem OS 5 a vyšším

Společnost Sensobi, zabývající se statistikami, víceméně potvrdila tato čísla. Také zveřejnila graf, na kterém je přesně vše vidět.

Graf podílů jednotlivých OS BlackBerry na trhu

Graf nám zobrazuje velice zajímavá čísla. například to, že stále více než 30 % uživatelů BlackBerry® používá operační systém OS 4.6. Naopak můžeme vidět, že OS 4.7 se takřka neuchytil a OS 4.2 – 4.5 již téměř vymizel. Nejnovější operační systém BlackBerry® 6 má zatím malý podíl, ale to je hlavně kvůli tomu, že je zatím dostupný pouze 1 oficiální model s tímto OS – BlackBerry® Torch.

Jakou verzi OS používáte ve svém BlackBerry® Vy?

Zdroj: BerryReview

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

3 Comments

  1. OS 5. BB mám chvíli, takže jsem ani jiný neviděl. A právě OS 5 byl důvod nákupu BB. Dostal se mi do ruky Bold 9700 od kamarádky co žije v USA, a tak se mi zalíbil, že jsem si ho do týdne pořídil. Teda né 9700 ale 9000. A jsem maximálně spokojený. Konečně.

    1. jde to, jen je to trochu složitější, stačí nainstalovat app world a pak vynout mobilní sítě a přojit se pouze přes wifi a lze stahovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..